Ktoś bliski Twojemu sercu świętuje ważne dla niego chwile, a Ty nie możesz osobiście mu towarzyszyć? Chcesz pokazać, że o nim pamiętasz, mimo dzielącej Was odległości? Nic straconego! Z pomocą pośpieszy Ci nasz kurier kwiatowy i doręczy we wskazane miejsce bukiet lub upominek.

Dostawa na terenie Bełchatowa i okolic

Kwiaty i upominki dostarczamy na terenie Bełchatowa lub jego okolic (do 50 km).

Nawet tego
samego dnia

Mało czasu na wysłanie bukietu? Dasz radę! Zamówienia realizujemy jeszcze tego samego dnia lub tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zawsze świeże
i najpiękniejsze kwiaty

Wyjątkowe, zadbane okazy są dla Ciebie gwarancją zakupu wiązanki, która będzie cieszyła oko adresata przez bardzo długi czas.

Z personalizacją
prosto z serca

Oprócz bukietu chciałbyś dodać od siebie kilka ciepłych słów? Efektowne, personalizowane bileciki pozwolą wyrazić Twoje uczucia.

Najpopularniejszy wybór

Poczta kwiatowa w Bełchatowie

Nasza bełchatowska poczta kwiatowa powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć swoich bliskich czułym gestem i symbolicznym upominkiem, jednak z różnorakich przyczyn nie mogą tego uczynić osobiście. Tym samym nasza oferta to świetne rozwiązanie m.in. dla osób przebywających za granicą – co niekiedy uniemożliwia wspólne celebrowanie świąt, urodzin, rocznic lub doniosłych życiowych okazji wraz z rodziną i przyjaciółmi pozostającymi w kraju. Przesyłki kwiatowe w postaci okazjonalnych wiązanek czy bukietów – dodatkowo wzbogacone np. o oryginalny upominek oraz personalizowaną dedykację – to również doskonały pomysł na niebanalny prezent-niespodziankę w momencie, kiedy pragniesz po prostu mile zaskoczyć kogoś Ci drogiego. Dla ich adresata nie ma chyba nic przyjemniejszego, niż dzień rozpoczęty od pachnącego podarunku, który kurier dostarczył wprost do jego drzwi, prawda?

Kwiaty na każdą okazję

Zbliża się Dzień Mamy, Dzień Kobiet, Walentynki, urodziny lub ważna rocznica, a Ty się zagapiłeś i raczej nie znajdziesz już w okolicy czynnej kwiaciarni? Szukasz miejsca w Bełchatowie, w którym mógłbyś zamówić kwiaty zdalnie (online) lub drogą telefoniczną – tak, by nie musieć czekać na ponowne otwarcie sklepu stacjonarnego, kiedy ważny dzień jest już tuż-tuż? Świetnie trafiłeś! Na naszej stronie internetowej znajdziesz bogatą ofertę bukietów, eleganckich flowerboxów i różnorakich upominków (w postaci chociażby: modnych „lasów w szkle”, wyrobów z porcelany i szkła, balonów i koszy wypełnionych słodyczami), które stanowić będą doskonałe uzupełnienie kwiecistej paczuszki. Co istotne, każda z naszych pachnących propozycji została skomponowana tak, by sprawdzić się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i w trakcie tych najbardziej doniosłych i uroczystych okazji – jako dowód miłości.